امروز   دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۴ - ۲۰:۲۱
بدخواهان استقلال

آرای مردم آیینه تمام نمایی از اقتدار و عظمت نظام اسلامی است

کد خبر :   13887 ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ بازدید :   4

دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران از ماه‌ها قبل با استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با ناامید کردن مردم می‌کوشند تا با نیرنگ‌های متنوع آنان را از حضور در انتخابات دلسرد کنند اما ملت بصیر ایران این بار نیز توطئه‌های دشمن را بی‌اثر می‌کنند.

به گزارش ایرنا، در شرایطی که بدخواهان استقلال ملت ایران فشارهای زیادی وارد می‌کنند تا امور کشور در مسیر درستی حرکت نکند ،حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای و روی کارآمدن دولتی کارآمد، توانمند و پاکدست  عامل اقتدار و عظمت ایران اسلامی است و می‌تواند زمینه توسعه همه‌جانبه کشور را با بهره‌گیری از ظرفیت‌های ارزشمند بومی هموار کند. 

اگر چه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود اما، مردم در گزینش افراد شایسته برای هرکدام از این کرسی‌ها حساسیت خاص خود را دارند و با پیگیری برنامه‌ها و ایده‌های نامزدهای انتخاباتی به دنبال انتخاب اصلح‌ترین فرد هستند. 

اعضا و فعالان ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات رئیس جمهوری ایران در گفت و گو با ایرنا دیدگاه‌های این نامزد را تشریح کرده و بر این باور بودند که مردم باید در انتخابشان شاخص‌های انقلابی بودن، تعهد به ولایت و تخصص در امور را سرلوحه قرار دهند و کسی را برگزینند که تمام قد بر روی ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی و اسلامی ایستاده و برای توسعه کشور و جبران مشکلات مصمم است. 

آنان می‌گویند: ایران در آستانه گام دوم انقلاب اسلامی قرار گرفته و باید در انتخابات پیش رو رئیس جمهوری برگزیده شود که بتواند به تحقق اهداف برنامه‌ریزی شده جامه عمل بپوشاند و از ظرفیت‌های انسانی جوان برای سازندگی وطن بهره ببرد.

انتخابات مهمترین مسئله در اداره امور کشور است

 رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: جمهوری اسلامی ایران بر پایه رای مردم بنا شده و همه می‌دانند که حضور آگاهانه مردم در پای صندق های رای برای موجودیت  نظام جمهوری اسلامی جنبه حیاتی داشته و مهمترین مسئله در اداره امور کشور است. 

حجت‌الاسلام «سید احمدمیرمهدی» افزود: جمهوری اسلامی ایران یکی از بهترین ساز و کارهای انتخابات سالم را بر مبنای قانون دارد و سیستم برگزاری انتخابات کشور مترقی و دارای کمترین آسیب و نقص است و تا کنون هیچ انحراف و موردی در انتخابات های مختلف کشورمان وجود نداشته است. 

وی ادامه داد: عالی‌ترین  نظام حاکمیتی در جهان، جمهوری اسلامی ایران است و هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد و برهمین اساس مردم وظیفه دارند برای حفظ آن با حضور پرشور در انتخابات به تکلیف خود عمل کنند. 

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان مرکزی بیان کرد: نظام اسلامی براساس تعالیم اهل بیت(ع) بنا شده و روز قیامت در خصوص چگونگی حفظ این نعمت از بندگان سوال می‌شود بنابراین باید برای حفظ این نظام از جان و دل تلاش کرد. 

حجت‌الاسلام میرمهدی اظهار داشت: هدف اصلی شورای ائتلاف در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستای پیش رو انتخاب افراد دلسوز شهروندان و نظام و در نهایت نیز تشکیل یک دولت انقلابی در طراز دولت شهید رجایی است. 

وی ادامه داد: حضور حداکثری در انتخابات رییس جمهوری و شوراها، مصداق عینی جهاد در مقابل دشمنان است و اولین پیام حضور ملت ایران در پای صندوق های رای پیروی محض از رهبر معظم انقلاب و مخالفت دندان شکن با خواسته های دشمنان است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان مرکزی افشای امور پنهان نامزدهای انتخاباتی در تبلیغات را خلاف شرع دانست و گفت: رعایت اصل اخلاق و تقوا در انتخابات از هر مسئله‌ای مهمتر است و نامزدها وظیف دارند آبروی یکدیگر را در این فرآیند مهم سیاسی حفظ کنند.

حجت‌الاسلام میرمهدی افزود: نامزدهای انتخاباتی باید ابتدا مفهوم تبلیغات را برای خود روشن کنند و بدانند که هدف از تبلیغات آگاهی دادن به مردم برای انتخاب درست، معرفی نامزدها، شناساندن اهداف داوطلب برای حضور در شورا بیان شایستگی ها و ایجاد رقابت سالم بین نامزدهای انتخاباتی است.

وی ادامه داد: وظیفه اصلی مردم در انتخابات در درجه نخست حضور حماسی و پرشور در این فرآیند مهم سیاسی است و در درجه دوم باید با چشم باز و آگاه نسبت به میزان اشراف به مسائل داخلی و خارجی کشور، تقوا، توانمندی و کاردانی نامزدها رای بدهند. 

 

 مشارکت گسترده در انتخابات بیانگر بلوغ سیاسی مردم است 

رئیس شورای وحدت استان مرکزی گفت: مشارکت گسترده و پرشور مردم در انتخابات پیش رو بیانگر بصیرت، دشمن شناسی، زمان شناسی و بلوغ سیاسی ملت ایران است که بدون شک این مهم در ۲۸ خرداد متجلی می‌شود. 

حجت‌الاسلام «عادل خجسته‌پور» افزود: هنگامی که دشمنان نظام اسلامی ببینند که مردم با حضور در انتخابات همچنان پای نظام اسلامی استاده‌اند خواه‌ یا ناخواه نسبت به برخی تصمیمات بر علیه کشورمان دچار تردید شده در تصمیمات خود بر علیه ما تجدیدنظر می‌کنند. 

وی ادامه داد: دایره اطلاعات مردم در انتخابات به‌صورت مقایسه‌ای انجام می‌شود و شرایط موجود را با دولت های دیگر مقایسه می‌کنند و زمانی که ببینند براساس تورم ایجاد شده قشر ضعیف جامعه صعیف تر شده است در انتخاب افراد دچار تردید می‌شوند بنابراین نامزدهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا وظیفه دارند با ارائه برنامه های کاربردی و راهگشا اعتماد مردم را جلب و زمینه حضور حداکثری در انتخابات را فراهم کنند. 

 رئیس شورای وحدت استان مرکزی اظهار داشت: نگاه به خارج کشور چاره درمان دردها نیست و باید به نیروهای جوان و ظرفیت‌های داخلی برای بالندگی ایران اسلامی تکیه کرد. 

حجت‌الاسلام خجسته‌پور بیان کرد: ایران در زمان جنگ تحمیلی هم با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کرد اما با تکیه بر توان داخلی و حمایت همه‌جانبه از سرمایه‌گذاران داخلی این مشکلات به خوبی مدیریت شد و کشور با افتخار از این شرایط عبور کرد. 

وی اضافه کرد: انتخاب یک شخص برای ریاست جمهوری و یا اشخاص مختلف برای شوراهای اسلامی شهر و روستا تحت لوای پرچم و اقتدار نظام اسلامی معنا پیدا می‌کند، بنابراین شور انتخاباتی و مشارکت گسترده مردم در انتخابات باید هدف اصلی همه احزاب سیاسی باشد.

حجت‌الاسلام خجسته‌پور بیان کرد: صندوق رای بهترین ابزار در اختیار جامعه برای مطرح کردن مطالبات مردمی است، تا بتوان در بستر دموکراسی و مردم سالاری به سمت تحقق مطالبات حرکت کرد. 

 

امیدآفرینی گام نخست در جذب مشارکت گسترده در انتخابات است 

دبیر مجمع ستادها و تشکل‌های مردمی حامی حجت الاسلام رئیسی در استان مرکزی نیز امیدآفرینی را گام نخست در جذب مشارکت گسترده در انتخابات دانست و گفت: امیدآفرینی و با فریب دادن مردم تفاوت دارد و نامزدهای انتخاباتی وظیفه دارند بر اساس ظرفیت‌های کشور و توان خود به مردم وعده بدهند. 

«ابوالفضل فخرالاسلام» افزود: اگر مردم براساس معیارهای انقلابی و اسلامی رئیس جمهوری در تراز جمهوری اسلامی انتخاب کردند و آن فرد نتوانست به خواسته‌های خعقول مردم جامه عمل بپوشاند در چهار سال دوم به او رای ندهند. 

وی ادامه داد: برای پرهیز از رای‌های هیجانی به وسیله ابزار و کلیدواژه‌های خاص، باید زمینه آگاه‌سازی هر چه بیشتر مردم در این فرآیند مهم فراهم شود تا از رای دادن هیجانی پرهیز شود. 

رئیس ستاد مردمی "ایران ما" حجت الاسلام رئیسی در استان مرکزی اظهار داشت: علت اصلی مشکلات چشم دوختن به خارج و غفلت از توان داخلی است که توجه به این مسئله مهم در برنامه‌های سید ابراهیم رئیسی به خوبی دیده شده است. 

فخرالاسلام با بیان اینکه دروغ، تهمت و افترا به هیچ عنوان در ستاد حجت الاسلام رئیسی وجود ندارد، گفت: اخلاق و تقوای اسلامی محور برنامه ستادهای آیت الله رئیسی است. 

وی بیان کرد: نتیجه بد در برخی انتخابات گذشته باعث شده که عده ای از مردم اظهار نارضایتی کنند بنابراین مطبوعات، رسانه ها، علما و اساتید دانشگاه باید انتخاب اصلح را حق و تکلیف خود بدانند. 

حضور حماسی مردم در انتخابات اقتدار و امنیت کشور را تضمین می‌کند 
رئیس ستاد مرکزی حامیان حجت الاسلام رئیسی ( سحر ۱۴۰۰) در استان مرکزی گفت: اهمیت انتخابات بر همگان روشن است و در شرایط کنونی یک رای هم بسیار ارزشمند است چرا که این مهم امنیت و اقتدار را تضمین می کند و باید مدنظر  قرار گیرد. 

«احمد آزاد» تاکید کرد: در قانون اساسی کشور، یک رای مردم با رای رهبر معظم انقلاب هیچگونه تفاوتی ندارد و یکسان است و باید اذعان داشت که با حضور در پای صندوق‌های رای می‌توان در تعیین سرنوشت آینده کشور سهیم باشیم و در برابر ابرقدرت های جهانی بایستیم و در راستای توسعه، آبادانی و جهت دهی به اهداف نظام جمهوری اسلامی گام های موثری برداریم.

 رئیس ستاد مرکزی حامیان حجت الاسلام رئیسی ( سحر ۱۴۰۰) در استان مرکزی اظهار داشت: تصدی این نامزد ریاست جمهوری در ریاست قوه قضائیه منشا خدمات بسیاری بود برای مثال  ۷۰۰ واحدهای تولیدی که در آستانه تعطیلی بودند را احیا و به‌روزرسانی کرد و کارگران نیز به کار بازگشتند و در احیای واحدهای تولیدی استان مرکزی همچون هپکو، واگن پارس و تجمع های کارگری نیز ورود کردند.

وی در خصوص برنامه  آتی حجت الاسلام رئیسی در حوزه اقتصادی نیز بیان کرد: این نامزد ریاست جمهوری برنامه‌های ویژه ای برای رونق تولید و صادرات فعالان اقتصادی کشور دارد و انتظار می‌رود، مردم بر این امر واقف باشند که ایشان وارد میدان عمل می‌شود که برنامه های اقتصادی از پیش تعیین شده دارد و از ظرفیت فارع التحصیلان رشته های دانشگاهی در این راستا بهره‌گیری می‌کند چرا که وی بر این باور است که این اقدامات جهشی سبب کاهش ناامیدی و رفع مشکلات موجود در جامعه می‌شود.

آزاد گفت: ایشان با استناد به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، نسبت به تشکیل هر خانه یک ستاد اقدام و تاکید کردند در این خصوص هر فرد با هر ایده ورود کند و مسئولیت ستاد را بپذیرد که تاکنون در استان مرکزی ۱۱ ستاد با عناوین مختلف و بر حسب توانمندی های افراد، تشکیل شده است.

وی با اشاره به فعالیت های ستاد مرکزی حامیان رئیسی( سحر۱۴۰۰) در استان مرکزی گفت: این ستاد با ۲۴ کمیته فعالیت دارد که در ذیل آن‌ها، زیر مجموعه‌هایی تشکیل  شده و افراد مختلفی در ستادها مشغول هستند و چندین ستاد نیز از سوی مردم خودجوش شکل گرفته  که هزینه ها را تقبل کردند و در شهرستانهای استان نیز ستادهای حجت الاسلام رئیسی افتتاح شده و مردم به صورت خودجوش فعالیت دارند.

رئیس ستاد مرکزی حامیان حجت الاسلام رئیسی سحر در استان مرکزی یادآور شد: از سوی ستاد بانوان در روستاها نیز یک نفر کارشناس حقوقی ، کارشناس تربیت و خانواده و پزشک علاوه بر رفع  مشکلات، به نوعی مردم روستا را به مشارکت انتخابات دعوت میکنند چرا که بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری، حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای با هر نوع سلیقه و گرایش سیاسی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

رئیس ستاد مرکزی حامیان سید ابراهیم رئیسی در استان مرکزی خاطر نشان کرد: در این برهه زمانی باید از ظرفیت صداو سیما، شبکه های اجتماعی و فضای مجازی بهره‌گیری کرد و تلاش می‌شود تا کاستی ها جبران شده و امید می‌رود که روز ۲۸ خردادماه مردم احساس تکلیف کنندو پای صندوق های رای حضور یابند چرا که این مهم در دنیا باید مورد توجه قرار گیرد که مردم با صندوق های رای آشتی هستند و با حضور حماسی و پرشور خود در تعیین سرنوشت آینده کشور سهیم هستند. 

آزاد، با اشاره به نقش رسانه های معاند در کمرنگ کردن مردم در انتخابات نیز بیان کرد:  دشمنان همواره با نظام جمهوری اسلامی در ستیز هستندو می‌کوشند تا مردم را ناامید کنندو در شرایط حساس کنونی کشور می‌طلبد در ستادها به گونه ای عمل کنیم که با شفاف سازی اقدامات و عملکرد نامزدهای مدنظر، اعتماد عمومی مردم را جلب کنیم و نقشه های شوم رسانه های معاند و بیگانه که قصد تخریب نامزدهای انتخاباتی را دارند،  برآب کنیم و اجازه تفرقه افکنی را در نظام جمهوری اسلامی را ندهیم.

وی عنوان کرد: اکنون حوزه رسانه ستاد سحر استان مرکزی با تولید محتوا در فضای مجازی عملکرد بسیار مناسبی دارد و در این راستا رتبه نخست در میان ستادهای حامی حجت الاسلام رئیسی را در کشور کسب کرده است که جای تقدیر دارد.
       

نظرات

نظری برای این خبر ثبت نشده است.
در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • نسل انقلاب مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • نسل انقلاب از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.
CAPTCHA Image
Refresh Image