امروز   چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۱ - ۰۷:۲۸
حضور شبكه هاي راديويي و تلويزيوني در راه‌پيمايي 22 بهمن

رسانه ها در راه‌پيمايي 22 بهمن

کد خبر :   12423 ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ بازدید :   116

شبکه های رادیویی و تلویزیونی در روز بیست و دو بهمن از دریچه تصویر و بلند گو های خود روایت گر حماسه بزرگ ملت ایران در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خواهند بود.

به گزارش نسل انقلاب به نقل از  شاینا؛ شبكه هاي راديو و تلويزيون چند ساعت مانده به سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي در فواصل پخش برنامه هاي روتين و مناسبتي ويژه دهه مبارك فجر با پخش تصاوير به يادماندني حضور ملت ايران در راه پيمايي سال هاي گذشته و همچنين سرود هاي حماسي و انقلابي و ... به استقبال سالگرد جشن انقلاب مي روند.
از صبح روز بيست و دو بهمن ويژه برنامه هاي همه شبكه هاي راديويي ، تلويزيوني سراسري و استاني، برون مرزي و خبري آغاز مي شود و به انعكاس حضور با شكوه ملت ايران در راه پيمايي يو م الله 22 بهمن از شهرهاي بزرگ و كوچك كشور خواهند پرداخت.
شبكه يك سيما در روز22 بهمن وظيفه بازتاب لحظه به لحظه راه پيمايي را از نقاط مختلف كشور بر عهده گرفته است. اين شبكه خلق حماسه بزرگ 22 بهمن را در شهرهاي مختلف كشور نشان مي‌دهد تا بخش‎هايي از خيزش سراسري ملت ايران براي دفاع از آرمان‌هاي انقلاب اسلامي را پيش روي مخاطبانش قرار دهد و با حضور مجريان در استوديو حماسه ملت ايران را به تصوير مي كشند.
در آغاز سي و هشتمين فجر انقلاب اسلامي مجري ها و عوامل برنامه ساز شبكه دو نيز به جمع راه پيمايان مي پيوندند تا جشن پيروزي انقلاب اسلامي در تهران و سراسر كشور را در قاب تلويزيون به تصوير بكشند.
ويژه برنامه بيست و دو بهمن شبكه دو سيما به طور زنده از محل استقرار گروه برنامه ساز در محل راه پيمايي براي بينندگان اين حماسه عظيم را به تصوير مي كشند.
با فرارسيدن بيست و دو بهمن شبكه سه سيما با تدارك ويژه برنامه اي از استوديو پخش شبكه سه و پايگاه استقرار شبكه سه در خيابان آزادي جنب دانشگاه صنعتي شريف با حضور مجرياني همچون شاهين جمشيدي، حامد حاجيلو، پيمان يوسفي، مرتضي حسيني و محمد رضا نعمتي و... ميزبان حماسه آفرينان راه پيمايي اين روز با شكوه و هنرمندان ورزشكاران خواهند بود.
ويژه برنامه بيست ودو بهمن شبكه چهار سيما از ساعت 10تا 12 با تدارك بخش هاي «شعر انقلاب» و« قطره دريا» با اجراي سعيد بيابانكي روي آنتن مي رود، در اين ويژه برنامه تصاوير راه پيمايي سي و هشتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي از شهر تهران و ساير استان ها به تصوير كشيده مي شود.
ويژه برنامه «مهر وطن» شبكه پنج سيما در سالروز پيروزي انقلاب اسلامي از ساعت 8 صبح روي آنتن مي رود.
در اين برنامه كه با اجراي مجريان و حضور مهماناني از استوديو پخش مي شود علاوه بر بخش هاي متنوع با غرفه مستقر شبكه پنج سيما در مسير راه پيمايي ارتباط زنده برقرار مي شود تا عظمت شكوه حضور ملت ايران بار ديگر از قاب تلويزيون ماندگار شود.
در ايستگاه ويژه شبكه پنج سيما مجريان شبكه همچون اميرشاهي، امينيان، راد، معصومي، مولايي، عزيزي، باقري، گروه برنامه ساز برنامه «رنگين كمان» و... با حماسه آفرينان اين روز همراه مي شوند.
شبكه آموزش سيما با ويژه برنامه «جشن انقلاب» ويژه بيست و دو بهمن از ساعت 8:30 با بينندگان همراه مي شود. برنامه «جشن انقلاب» با اجراي احسان پوراسد و مرضيه كردي از محل برگزاري برنامه در خيابان آزادي پخش مي‌شود و در استوديو برنامه «جشن انقلاب» نيز پيام ظفرقندي اجرا را به عهده دارد كه با محل برگزاري برنامه ارتباط برقرار خواهد كرد. در برنامه «جشن انقلاب» به تهيه‌كنندگي ميثم تربتي، علاوه بر حضور كارشناسان و گروه‌هاي سرود، معلم‌ها نيز در اين برنامه، خاطرات انقلاب را كه شاهد آن‌ بودند بازگو مي‌كنند.
ويژه برنامه زنده پوشش راه پيمايي عظيم روز بيست و دو بهمن بهمن با عنوان «حماسه حضور» ويژه قرآنيان كشور از ساعت 9 از شبكه قرآن سيما پخش خواهد شد.
مستند «انقلاب به روايت مستند سازان» به كارگرداني و تهيه كنندگي محمدرضا دزفولي، 22بهمن ساعت 8صبح از شبكه مستند سيما پخش خواهد شد.
انقلاب و حوادث روزهاي انقلاب به روايت مستند سازان در اين مستند با بيان خاطرات، نحوه كار و فيلم برداري آنها در آن زمان و اينكه چه اتفاقاتي در حوزه تهيه فيلم و گزارش و ... افتاده بود و اين كار در آن زمان به چه شكل هايي بوده است، براي مخاطبان روايت مي شود.
شبكه مستند سيما در فواصل برنامه ها به انعكاس حضور مردم در راه پيمايي بيست ودو بهمن خواهند پرداخت و در ويژه برنامه اي برگزيدگان جشنواره عكس سلفي لبخند معرفي مي شوند.
ويژه برنامه «استوديو ورزش» پنجشنبه بيست ودو بهمن از ساعت 9 صبح با حضور مهمانان ورزشي از استوديو برنامه شبكه ورزش روي آنتن مي رود و در فواصل برنامه ها با برقراري ارتباط مستقيم با محل برگزاري راهپيمايي باشكوه سي و هشتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي اين حماسه بزرگ را ثبت مي كنند.

شبكه شما نيز همانند هر سال به انعكاس راه پيمايي مردم شهر هاي مختلف كشور به صورت زنده خواهد پرداخت . اين شبكه در ارتباط هاي زنده كه با مراكز صدا و سيما در استان هاي مختلف برقرار مي كند مخاطبان خود را از شكوه راه پيمايي در نقاط مختلف ايران اسلامي مطلع خواهد كرد .
صداي انقلاب
ويژه برنامه زنده «اينجا ايران است» به تهيه كنندگي نازنين كتابچي كاري از راديو اقتصاد است كه از ساعت 9 تا 12 روي آنتن مي رود.
بخش گزارشي، گفت‌وگوي تلفني با وزراي فعلي و قبلي، فعالان اقتصادي و كارشناسان و مسئولان ارشد نظام،  آيتم ضبطي از زمان انقلاب با موضوع گفت و گو با انقلابيون در سال 57 از بخش هاي مختلف برنامه است كه با محورهايي همچون توانمندي اقتصادي ايران پس از انقلاب، تحريم ها و خصومت هاي اقتصادي غرب و نقش مردم بر موفقيت در عبور از اين خصومت ها، انقلاب اسلامي و قطع بهره كشي اقتصادي غرب از ايران و بومي سازي در انقلاب اسلامي و نقش مردم در عرصه هاي مختلف اقتصادي پس از انقلاب پخش خواهد شد.
شبكه راديويي تهران با برپايي غرفه جنب دانشگاه صنعتي شريف واقع در خيابان آزادي، به صورت مستقيم حماسه عظيم راه پيمايي 22 بهمن را پوشش مي دهد.
راديو تهران پا به پاي مردم هميشه در صحنه با ويژه برنامه «تهران 22» از ساعت 9 تا 13 حماسه پرشور مردم و جشن پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي را به صورت زنده پخش مي كند.
گفت وگو با شهروندان در مسير راه پيمايي، اجراي موسيقي‌هاي شاد و حماسي و همچنين توصيف شور حضور مردم در مسير راه پيمايي بخش هايي از اين ويژه برنامه است.
علاوه بر اين بخش هاي نمايشي، گزارش توصيفي از مسير راه‎پيمايي، گفت و گو با هنرمندان و مسئولان نظام ديگر بخش هاي اين ويژه برنامه است كه از راديو تهران تقديم شنوندگان مي شود.
پخش سخنراني ويژه اين روز و گزارش هايي از شهر نيز در اين برنامه پيش بيني شده است.
برنامه تركيبي «در مسير آزادي» در سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي از ساعت 9 صبح روي آنتن راديو جوان مي رود.
در اين برنامه ابعاد سياسي پيروزي انقلاب اسلامي در منطقه و انعكاس دستاوردهاي انقلاب در حوزه سياست بررسي مي شود و انعكاس راه پيمايي روز 22 بهمن و گفت‎وگو با چهره هاي سياسي كه در راه پيمايي حضور دارند از تدارك راديو جوان است.
«سپيده رهايي» ويژه برگزاري راه پيمايي 22 بهمن ماه با انعكاس حضور پرشور مردم در راه پيمايي از ساعت 9 صبح از راديو فرهنگ پخش خواهد شد.
ويژه برنامه زنده روز 22 بهمن راديو گفت وگو با عنوان «هنگامه سربلندي» از ساعت 9 در دو بخش اطلاع رساني اخبار و رويدادها و تحليل انقلاب اسلامي ايران پس از سه دهه روي آنتن مي رود.
ويژه برنامه زنده «شب پيروزي» با هدف ايجاد نشاط و شور انقلابي بين جوانان و مردم ولايت‌مدار در آستانه سالروز پيروزي انقلاب اسلامي در ساعت 20 شب 22بهمن از راديو معارف پخش مي‌شود اين برنامه به منظور اطلاع‌رساني و زمينه سازي حضور گسترده قشرهاي مختلف مردم ايران اسلامي در راه پيمايي 22 بهمن تدارك ديده شده است.
ويژه برنامه «روز اتحاد» با هدف انعكاس حضور ورزشكاران در راه پيمايي 22 بهمن 94 و پخش گزارش هاي ميداني و ارتباط با استان ها از تدارك راديو ورزش است.
در روز بيست و دو بهمن از ساعت 9:30 برنامه زنده «جشن نور» با پوشش مراسم راه پيمايي 22 بهمن از ساعت 9:30 از راديو قرآن پخش مي شود.
برنامه «محفل انس با قرآن كريم» پنجشنبه 22 بهمن از ساعت 18:30 از حرم شاهچراغ شيراز (ع) روي آنتن راديو قرآن مي رود.
برنامه «قرآن كتاب انقلاب» ويژه سالروز پيروزي انقلاب اسلامي و در سالگرد افتتاح شبكه راديويي قرآن با موضوع انديشه هاي قرآني حضرت امام (ره)، آشنايي جوانان با اهداف واقعي انقلاب از ديدگاه معظم له، بررسي نقش دين و قرآن در شكل گيري يك انقلاب متفاوت با تئوري هاي از پيش تعيين شده، آشنايي جوانان با مهم‌ترين رويدادهاي انقلاب اسلامي و همچنين نقش انقلاب اسلامي در بيداري اسلامي در منطقه و بازتاب جهاني آن از ساعت 16:15 روي آنتن راديو قرآن مي رود.
برنامه «روز خوب پيروزي» به تهيه كنندگي آرمان ستوده، گزارشگري علي رشيدي، مهديه پهلواني و سميه رنجكش از آنتن راديو ايران پخش مي شود.
ارتباط با پايگاه راديو ايران در خيابان بهبودي واقع در ميدان آزادي، گزارش از شهرستان ها و روايت پيروزي انقلاب از مهم‌ترين بخش هاي اين برنامه است.
همچنين دكتر جواد خواجه پور كارشناس مسائل سياسي ضمن حضور در استوديوي پخش درباره تبيين نقش جمهوري اسلامي ايران و موقعييت آن در نظام جهان صحبت خواهند كرد.
گروه ورزش و تفريحات راديو ايران نيز روز 22 بهمن برنامه اي را به صورت ميداني با حضور هنرمندان برنامه «كوي نشاط» و جمعي از خوانندگان تقديم ايرانياني مي كند كه براي حضور در راه‌پيمايي 22 بهمن در ميدان آزادي حضور دارند.

نظرات

نظری برای این خبر ثبت نشده است.
در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • نسل انقلاب مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • نسل انقلاب از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.
CAPTCHA Image
Refresh Image